Mistrovství Plzeňského Okresu

V sobotu 9.1.2016 se na kuželně Škody Plzeň konalo MISTROVSTVÍ PLZEŇSKÉHO OKRESU v kategoriii žen a seniorek. Zůčastnilo se celkem 17 hráček. V ženské kategorii po jedné omluvě startovalo 11 hráček a v kategorii seniorek se utkalo 6 hráček. Aby to bylo zajímavé byly obě kategorie spojené a dámy si losovaly startovní pořadí. Číslo 1 si vylosovala Daniela Pochylová a od samého začátku dávala jasně najevo,že když jako "jednička" začíná tak by také "jedničkou zůstala. Na druhém místě se umístila Lenka Findejsová  a třetí příčku obsadila Terezie Krakorová. Do Mistrovství Plzeňkého Kraje s nimy ještě postupují Zuzana Záveská a Šárka Sýkorová V kategorii seniorek to dopadlo téměř stejně. Jako první startovala Ivana Zíková a obhájila loňské vítězství, mezi poslednímy startujícími Jana Kotroušová obsadila druhou příčku a na třetím místě se umístila Ljubica Müllerová. Jako čtvrtá postupuje Vladislava Pelcmanová. Turnaj se nesl ve sportovním duchu a dámám nezbývá než poděkovat  za sportovní výkony, za pohodu a dobrou náladu kterou trousily po celém areálu a organizátorům za zdárný průběh celého turnaje. Celkové výsledky najde v odkazu. Výsledky MPO 2016.xls